Salih ÖZGÖNCÜ

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı

1987 yılında Kayseri’de doğan Salih ÖZGÖNCÜ,ilk ve orta öğrenimini Kayseri’de tamamlamıştır. Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında başlamış olduğu Nuh Naci Yazgan Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümündeki yüksek lisansı halen devam etmektedir. Üniversite hayatı boyunca özel bir şirkette idarecilik yapmıştır. 2014 yılında Kocasinan Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğünde görev yapmış , 2015 yılının Temmuz ayında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına atanmıştır. Kültürün temel direği; bilmek, öğrenmek arzusu ve merakı değil; bu yolda sarf edilen büyük gayretlerdir, anlayışı ile görev aldığı günden bugüne kadar Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa ÇELİK önderliğinde sayısız başarılara imza atmıştır. Salih ÖZGÖNCÜ evli ve bir çocuk babasıdır.

Haberler

Kayserili Gençler Kardeş Şehirlerde

Büyükşehir Belediyesi’nin iki farklı organizasyonuyla Kayserili gençler kardeş şehirlerimizi ziyaret ettiler.

Büyükşehir'e İki Ödül Birden

Mahalli İdareler Araştırma ve Geliştirme Merkezi (MİARGEM) tarafından düzenlenen 3. Etkin Belediye Proje Yarışması’nın ödül töreni yapıldı.

"Unutmayacağız ve Unutturmayacağız"

Başkan Çelik, “Şehir Kültür Sanat” dergisinin Temmuz sayısında 15 Temmuz ile ilgili değerlendirmeler yaptı.

Konservatuvar Yaz Kursları Başladı

Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı'nın yaz kursları 3 Temmuz Pazartesi günü başladı.

Kütüphaneler Şehri İçin Bir Yatırım Daha

800 kişilik kütüphane yapılması ve Belsin Kütüphanesi’nin yenilenmesinin ardından Gevher Nesibe Kütüphanesi de yenilenerek hizmete açıldı.