Salih ÖZGÖNCÜ

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı

1987 yılında Kayseri’de doğan Salih ÖZGÖNCÜ,ilk ve orta öğrenimini Kayseri’de tamamlamıştır. Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında başlamış olduğu Nuh Naci Yazgan Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümündeki yüksek lisansı halen devam etmektedir. Üniversite hayatı boyunca özel bir şirkette idarecilik yapmıştır. 2014 yılında Kocasinan Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğünde görev yapmış , 2015 yılının Temmuz ayında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına atanmıştır. Kültürün temel direği; bilmek, öğrenmek arzusu ve merakı değil; bu yolda sarf edilen büyük gayretlerdir, anlayışı ile görev aldığı günden bugüne kadar Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa ÇELİK önderliğinde sayısız başarılara imza atmıştır. Salih ÖZGÖNCÜ evli ve bir çocuk babasıdır.

Haberler

Çocuklar İçin İki Oyun

Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde çocuklar için birbirinden güzel oyunlar sahnelenmeye devam ediyor.

Baş Ağrılarının Günlük Hayata Etkisi

Büyükşehir Belediyesi’nin sağlık seminerleri devam ediyor.

"Fareli Köyün Kavalcısı" Sahnelendi

Büyükşehir Belediyesi birbirinden güzel kültür sanat etkinliklerini Kayserililerle buluşturmaya devam ediyor. 

Büyükşehir'den TSM Konseri

Büyükşehir Belediyesi aralık ayı kültür sanat etkinlikleri Türk Sanat Müziği Korusu’nun konseri ile devam etti.

"Haydi Evine Koş" Sahnelendi

Büyükşehir Belediyesi kültür sanat faaliyetleri birbirinden güzel etkinliklerle devam ediyor.

Birim Duyuruları

25122017
Kayseri Büyükşehir Belediyesi 5. Ulusal Fotoğraf Yarışması
“Kayseri’nin Gurme Atlası’’ konulu Kayseri Büyükşehir Belediyesi 5.Ulusal Fotoğraf Yarışması başladı. Son başvuru tarihi 26.03.2018
Devamını Oku