Salih ÖZGÖNCÜ

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı

1987 yılında Kayseri’de doğan Salih ÖZGÖNCÜ,ilk ve orta öğrenimini Kayseri’de tamamlamıştır. Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında başlamış olduğu Nuh Naci Yazgan Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümündeki yüksek lisansı halen devam etmektedir. Üniversite hayatı boyunca özel bir şirkette idarecilik yapmıştır. 2014 yılında Kocasinan Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğünde görev yapmış , 2015 yılının Temmuz ayında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına atanmıştır. Kültürün temel direği; bilmek, öğrenmek arzusu ve merakı değil; bu yolda sarf edilen büyük gayretlerdir, anlayışı ile görev aldığı günden bugüne kadar Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa ÇELİK önderliğinde sayısız başarılara imza atmıştır. Salih ÖZGÖNCÜ evli ve bir çocuk babasıdır.

Haberler

Kütüphaneler Şehri İçin Bir Yatırım Daha

800 kişilik kütüphane yapılması ve Belsin Kütüphanesi’nin yenilenmesinin ardından Gevher Nesibe Kütüphanesi de yenilenerek hizmete açıldı.

Ramazan'a Renk Katan Tır

Büyük mahalleler ve ilçelerde Ramazan ayına özel etkinlikler gerçekleştiren Ramazan Tırı, 14’üncü yılında da Ramazan akşamlarına renk katmaya devam ediyor.

Fotoğraf Yarışmasının Ödülleri Verildi

Büyükşehir Belediyesi tarafından Mimarsinan Parkı’nda kurulan Ramazan Sokağı’nın ikinci günü bir de ödül törenine sahne oldu.

Büyükşehir'den Tiyatro

Kültür sanat etkinlikleri kapsamında “İki Efendinin Uşağı” adlı oyun sahnelendi.

Müzeler Haftası'nda 20 Bin Ziyaretçi

Büyükşehir Belediyesi’nin Müzeler Haftası nedeniyle almış olduğu karar müzelere ilgiyi büyük ölçüde artırdı.