Salih ÖZGÖNCÜ

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı

1987 yılında Kayseri’de doğan Salih ÖZGÖNCÜ,ilk ve orta öğrenimini Kayseri’de tamamlamıştır. Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında başlamış olduğu Nuh Naci Yazgan Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümündeki yüksek lisansı halen devam etmektedir. Üniversite hayatı boyunca özel bir şirkette idarecilik yapmıştır. 2014 yılında Kocasinan Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğünde görev yapmış , 2015 yılının Temmuz ayında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına atanmıştır. Kültürün temel direği; bilmek, öğrenmek arzusu ve merakı değil; bu yolda sarf edilen büyük gayretlerdir, anlayışı ile görev aldığı günden bugüne kadar Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa ÇELİK önderliğinde sayısız başarılara imza atmıştır. Salih ÖZGÖNCÜ evli ve bir çocuk babasıdır.

Haberler

"Fuarımız Her Görüşe ve Her Yazara Açık"

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Özgöncü, herkesin takdirini kazanan Kayseri Kitap Fuarı’nı hiç kimsenin provoke etmeye hakkının olmadığını söyledi.

Bu Fuar Başka Fuar

Büyükşehir Belediyesi, 1. Kayseri Kitap Fuarı nedeniyle katılan yazarlardan, ziyaretçilerden ve yayınevlerinden övgüler almaya devam ediyor.

"Türkiye Kayseri'yi Konuşuyor"

Başkan Çelik, 1. Kayseri Kitap Fuarı’nın beşinci gününde de fuarı ziyaret etti ve fuarla ilgili değerlendirmeler yaptı

Başkan ve Valiler Kitap Fuarı'nda

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı toplantısının ardından Kayseri, Sivas ve Yozgat valileriyle birlikte Kayseri Kitap Fuarı’nı gezdi. Başkan Çelik, fuara katılan yazarlarla da bir araya geldi. 

4 Günde 220 Bin Ziyaretçi

Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl birincisini düzenlediği Kayseri Kitap Fuarı büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Birim Duyuruları

Kayseri 1. Kitap Fuarı
14-22 Ekim tarihleri arasında Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Kayseri Dünya Ticaret Merkezinde, Kayseri 1. Kitap Fuarı gerçekleştirilecektir.
Devamını Oku