Salih ÖZGÖNCÜ

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı

1987 yılında Kayseri’de doğan Salih ÖZGÖNCÜ,ilk ve orta öğrenimini Kayseri’de tamamlamıştır. Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında başlamış olduğu Nuh Naci Yazgan Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümündeki yüksek lisansı halen devam etmektedir. Üniversite hayatı boyunca özel bir şirkette idarecilik yapmıştır. 2014 yılında Kocasinan Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğünde görev yapmış , 2015 yılının Temmuz ayında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına atanmıştır. Kültürün temel direği; bilmek, öğrenmek arzusu ve merakı değil; bu yolda sarf edilen büyük gayretlerdir, anlayışı ile görev aldığı günden bugüne kadar Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa ÇELİK önderliğinde sayısız başarılara imza atmıştır. Salih ÖZGÖNCÜ evli ve bir çocuk babasıdır.

Haberler

Büyükşehir'den Sağlık Semineri

Büyükşehir Belediyesi’nin sağlık seminerleri devam ediyor.

Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Kayseri’de Yaşam, Doğa, Kültür” konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı.

Festival Sona Erdi

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Liselerarası Tiyatro Festivali sona erdi.

Ünlü Oyuncuları Buluşturan Tiyatro

Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri ünlü oyuncuların rol aldığı “El Deliye Biz Akıllıya Hasret” adlı tiyatro ile devam etti.

Tiyatro Festivali Sürüyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Liselerarası Tiyatro Festivali devam ediyor.

Birim Projeleri