Selman S. SÜRMELİOĞLU

Sosyal Hizmetler Daire Başkan Vekili

1980 yılında Kayseri'de doğdu. İlk ve ortaokulunu Kayseride tamamladıktan sonra 2004 yılında Endüstri Mühendisi olarak mezun oldu. 2004 yılında yedek subay olarak K.K.K 1. nolu dikim evinde atölye subayı olarak askerlik görevini tamamladı. 2005 yılında Boydak Holding bünyesindeki Merkez Çelik fabrikasında Kumaş Kesim Şefi olarak çalıştı. 2006-2010 yılları arasında Kayseride gıda sektöründe serbest olarak çalıştı. 2010-2011 yılları arasında Sosyal Çalışma Bakanlığını denetimindeki Avrupa Birliği fonlarında Teknik Uzman olarak çalıştı. 2011-2015 yılları arasında Kayseri Büyükşehir Belediyesinde AB Dış İlişkiler Şube Sorumlusu olarak çalıştı. 2015 yılı haziran ayında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Makina İkmal Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı görevine atandı. SÜRMELİOĞLU evli ve iki çocuk babasıdır.

17 Mayıs 2013 tarihindeki Büyükşehir Belediye Meclisinin almış olduğu karar ile ;

  • Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü

  • Engelliler Koordinasyon Şube Müdürlüğü

  • Huzurevi Şube Müdürlüğü

Müdürlükleri ile halkımıza hizmet vermektedir.

Haberler

Büyükşehir Yaşlıların Yanında

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Evde Sosyal Destek Hizmeti, Yaşlı Destek Programı (YADES) projesinden yararlanan yaşlılarımızı ziyaret etmeye devam ediyor. Başkan Çelik, eşi İkbal Çelik ile birlikte bu kez yalnız yaşayan Cemil Yıldız’ı ziyaret etti.

Başkan Çelik YADES'i Test Ediyor

Başkan Çelik, yaşlı destek projesinden yararlanan yaşlılarımızı ziyaret etmeye devam ediyor.

Yaşlılarımız Yalnız Değil

Başkan Çelik, eşi İkbal Çelik ile birlikte Yaşlı Destek Programı’ndan yararlanan Müjgan Teyze’yi ziyaret etti.

Başkan Çelik Huzurevi'nde İftar Açtı

Başkan Çelik, Huzurevi’nde kalan yaşlılarımıza bir iftar verdi.

İhtiyacı Olanın Yanında Büyükşehir Var

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ihtiyacı olan herkesin yanında olmaya ve ihtiyaçlarını gidermeye devam ettiklerini söyledi.