Mehmet Ali KARCIOĞLU

Sosyal Hizmetler Daire Bşk.

1971 Yılında Tomarza'da doğdu. 1993 Yılında Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümünden mezun oldu. 2013 Yılı Nisan ayında Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı görevine atandı.

17 Mayıs 2013 tarihindeki Büyükşehir Belediye Meclisinin almış olduğu karar ile ;

  • Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü

  • Engelliler Koordinasyon Şube Müdürlüğü

  • Huzurevi Şube Müdürlüğü

Müdürlükleri ile halkımıza hizmet vermektedir.

Haberler

Kayseri Büyükşehir'den İzmir'e 3 bin Battaniye

Başkan Büyükkılıç, İzmir’de yaşanan deprem sonrası bölgeye 3 bin battaniye gönderdiklerini, ilk günden bu yana İzmir’in yanında olduklarını vurguladı.

Başkan Büyükkılıç'ın Talimatlarıyla Paket Su Dağıtımı Başladı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatıyla Covid-19 teşhisiyle tedavi görenler ile karantina altına alınanlara KASKİ tarafından üretilen paket su dağıtımına başlandı. 

Başkan Büyükkılıç Bayramda Yaşlıları Unutmadı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Huzurevi’nde kalan yaşlılarla video konferans yöntemi ile görüşerek, bayramlarını tebrik etti.

Sosyal Yardımlarda Verimlilik Sistemi

Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyeleri arasındaki uyumlu çalışmanın sosyal hizmetlerde daha da artırılması için “Sosyal Yardımlaşma Bilgi Sistemi” oluşturuldu.

Huzurun Evi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Huzurevi’nde kalan yaşlılarımızın sıkılmamaları ve daha sosyal bir şekilde hayatlarını sürdürmeleri için zaman zaman farklı etkinlikler gerçekleştiriyor.