Cenani AYAYDIN

İşletmeler ve İştirakler Daire Bşk.

1973 Yılında Kayseri'de doğdu. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Yerel Yönetimler alanında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 2022 Yılı Şubat ayında İşletmeler ve İştirakler Dairesi Başkanlığı görevine atandı.
  • Daire Başkanlılığının yürürlükteki mevzuatlar çerçevesinde idare etmek, kendisine bağlı müdürlükleri yönlendirmek, denetlemek, vatandaşa daha iyi hizmet sunulmasına gayret etmek, tüm bunlar yapılırken kanun, yönetmelik ve genelgelere riayet edilmesini sağlamak.
  • Diğer Daire Başkanlıkları, Genel Sekreterlik ve Başkanlık makamlarıyla irtibat kurmak ve Başkanca verilecek diğer görevleri yapmak.
  • Üst yönetim ve ilgili mevzuat tarafından belirlenmiş amaç, hedef, strateji ve ilkeler doğrultusunda yönetimi altındaki faaliyetleri yürütmek.
  • Yönetimi altındaki faaliyetler için plan, program ve bütçe hazırlamak, bunları hazırlarken Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin amaçları, uzun dönemli planları ve diğer programları ile koordinasyonu sağlamak, hazırlanan plan, program ve bütçe önerilerini amirlerinin onayına sunmak.
  • Birim faaliyetlerini iş bölümü ilkeleri ve mevzuat hükümleri dâhilinde astları arasında dağıtmak, sorumluları belirlemek verilen görevleri benimsetmeye çalışmak ve koordinasyonu sağlamak.
  • Birim faaliyetleri hakkında amirine sistematik olarak yazılı veya sözlü olarak bilgi vermek.
  • Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyetlerini etkileyecek veya ilgilendirecek nitelikte ve kendi görev kapsamına giren dış gelişmeleri, yayınları ve hukuki mevzuatı izlemek, gerektiği hallerde önlemler almak, ilgililere bilgi vermek, personeline konu kapsamında görev vermek.


  * 2024 yılı Şehirler Arası Otobüs Rayiç Fiyat Bedellerine aşağıda bulunan linkden ulaşabilirsiniz:

2024 yılı Şehirler Arası Otobüs Rayiç Fiyat Bedelleri
İşletmeler ve İştirakler Daire Başkanlığı İş Akış Şemaları
İşletme ve İştirakler Dairesi Başkanlığı Teşkilat Şeması
Yönetmelik

Haberler

Büyükşehir’den Yüzme Havuzlarına “Teknik” Bakım ve Onarım

Büyükşehir’den Yüzme Havuzlarına “Teknik” Bakım ve Onarım

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayını fırsat bilerek, belediye bünyesinde faaliyet gösteren 30 adet yüzme havuzunun bakım ve onarımını bir ay gibi kısa sürede yaparak, tekrar vatandaşların hizmetine sundu.
Büyükşehir’den Tarım ve Hayvancılık Alanında Bir İlk Daha

Büyükşehir’den Tarım ve Hayvancılık Alanında Bir İlk Daha

Kayseri’de bir ilk olacak proje kapsamında aile içi işletmelerde bilgi, tecrübe ve ekonomik gelir seviyesini yükseltmek amacıyla eğitim verilecek.
KAYMEK'in Gençlerinden Münazara Yarışması

KAYMEK'in Gençlerinden Münazara Yarışması

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) Gençlik Merkezleri Münazara Yarışması’nın finali gerçekleştirildi.