• Türk Gençliğinin Yanında Büyükşehir Var
  • Türk Gençliğinin Yanında Büyükşehir Var
  • Türk Gençliğinin Yanında Büyükşehir Var
Türkiye Gençlik STK’lar platformu tarafından üç ay önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılan Türkiye Gençlik Zirvesi ve geçliğin durumuna ilişkin saha çalışmasının raporuna Kayseri Büyükşehir Belediyesi de destek verdi.
Türkiye Gençlik STK’lar platformu tarafından üç ay önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılan Türkiye Gençlik Zirvesi ve geçliğin durumuna ilişkin saha çalışmasının raporuna Kayseri Büyükşehir Belediyesi de destek verdi. Gençlik STK’lar platformu yöneticiler verilen desteklerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret ederek teşekkürlerini iletti.
Türkiye Gençlik STK’lar Platformu Başkanı Ömer Faruk Terzi, Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici ve ÖNDER Genel Başkanı Halit Bekiroğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Türkiye Gençlik STK’lar Platformu Başkanı Ömer Faruk Terzi, Türkiye’deki gençliğin demografik yapısı, eğitim hayatı, iş hayatı, değer yargıları, geleceğe bakışı, sosyal ve kültürel hayatı, temel sorunları ve beklentileri ile ilgili kapsamlı bir saha çalışması yaptıklarını ve bu çalışmayı bir rapor haline getirdiklerini söyledi. Bu raporun Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle hazırlandığını ifade eden Terzi, Başkan Mustafa Çelik’e destekleri nedeniyle teşekkür etti.  
 
“GENÇLİĞE YATIRIMI VEBAL OLARAK GÖRÜYORUZ”
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de böyle bir çalışmanın içinde olmaktan memnuniyet duyduklarını belirtti. Verimli olan ve topluma fayda sağlayan çalışmalara destek verdiklerini ifade eden Başkan Çelik, “Yapmış olduğunuz çalışma gençliğin nereye gittiği ile ilgili yapılmış bir analiz. Bu analize göre reçetenin yazılıp tedavinin başlaması lazım. Gençlere ve insanlara yatırım bizim vebalimiz. Biz her zaman gençliğin maruz kaldığı olumsuzlukların kaygısını taşıdık ve bu nedenle onların daha iyi yetişmeleri için her türlü desteği verdik” dedi.
Ziyarette Türkiye Gençlik STK’lar Platformu tarafından Başkan Mustafa Çelik’e bir tablo hediye edildi.