• Büyükşehir'den İki Güzel Oyun
  • Büyükşehir'den İki Güzel Oyun
  • Büyükşehir'den İki Güzel Oyun
  • Büyükşehir'den İki Güzel Oyun
Büyükşehir Belediyesi her yaş grubuna hitap eden oyunları Kayserililerle buluşturmaya devam ediyor. 
Büyükşehir Belediyesi her yaş grubuna hitap eden oyunları Kayserililerle buluşturmaya devam ediyor. Hafta sonu yetişkinler için Hakan Bilgin’in yönettiği ve oynadığı “Bir Yer, Bir Nesne, Bir Fiil” adlı oyun sahnelenirken, çocuklar için de ünlü masal kahramanı “Alice Harikalar Diyarı’nda” sahneye taşındı.
Büyükşehir Belediyesi, şubat ayı kültür sanat etkinliklerine hafta sonu büyükler ve küçükler için sahnelenen tiyatrolarla devam edildi. Şirin Gedikli tarafından yazılan ve Hakan Bilgin tarafından yönetilen “Bir Yer, Bir Nesne, Bir Fiil” adlı oyun Şehir Tiyatrosu’nda sahnelendi. Tiyatroseverler oyuna büyük ilgi gösterdi.
Büyükler için  “Bir Yer, Bir Nesne, Bir Fiil” adlı oyunu Kayseri’ye getiren Büyükşehir Belediyesi çocukları da “Alice Harikalar Diyarı” ile buluşturdu. Ünlü masal kahramanını Altınok Çocuk Tiyatrosu oyuncuları Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde iki seans halinde sahneledi. Murat Altınok’un uyarladığı ve yönettiği oyunda Alice’nin kötü kalpli kraliçeye karşı verdiği mücadele anlatıldı.